Nowy produkt na rynku e-commerce. Dostępny dzięki współpracy Wealthon i IdoSell

Finansowanie w formie pożyczki dedykowanej e-sklepom. Wealthon POSCASH e-commerce to rozwiązanie, które ma spełnić potrzeby krajowych sklepów internetowych. Rynek e-commerce to w Polsce kluczowe miejsce na prowadzenie i rozwój swojego biznesu. Korzysta z niego ponad 70% internautów. Eksperci podkreślają, że obecnie tempo wzrostu jego uczestników zaczyna wyhamowywać. By utrzymać poziom obrotów, e-sklepy muszą oferować klientom […] Artykuł Nowy produkt na rynku e-commerce. Dostępny dzięki współpracy Wealthon i IdoSell pochodzi z serwisu MamBiznes.pl.

Nowy produkt na rynku e-commerce. Dostępny dzięki współpracy Wealthon i IdoSell

Finansowanie w formie pożyczki dedykowanej e-sklepom. Wealthon POSCASH e-commerce to rozwiązanie, które ma spełnić potrzeby krajowych sklepów internetowych.

Rynek e-commerce to w Polsce kluczowe miejsce na prowadzenie i rozwój swojego biznesu. Korzysta z niego ponad 70% internautów. Eksperci podkreślają, że obecnie tempo wzrostu jego uczestników zaczyna wyhamowywać. By utrzymać poziom obrotów, e-sklepy muszą oferować klientom nowe, atrakcyjne rozwiązania. A to często wymaga zaangażowania nowych środków finansowych.

Z tego założenia wyszły firmy IdoSell i Wealthon. Pierwsza z nich od 24 lat pomaga rozwijać sprzedawcom ich biznesy na dedykowanej internetowej platformie e-commerce. Wealthon to instytucja, która oferuje finansowanie dla biznesu. Owocem współpracy tych podmiotów jest Wealthon POSCASH e-commerce – nowy rodzaj finansowania dla sklepów internetowych. 

Warto przeczytać: Ebury i Shoper nawiązują współpracę. Polski e-commerce będzie wspierany w transakcjach zagranicznych

Wealthon POSCASH e-commerce

Nowy produkt jest dostępny na platformie IdoSell. Umożliwia e-sklepom otrzymanie finansowania w formie pożyczki. Obu firmom zależało na zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa sytuacji finansowej swoich klientów. Dlatego ich zdolność kredytowa jest obliczana jako procent obrotów w ich sklepach. To ma zapewnić stałą możliwość spłaty zobowiązań. Ta odbywa się raz w tygodniu. Nie wymaga zaangażowania kredytobiorcy. To Wealthon ustawia zlecenie stałe, a klient nie musi o tym pamiętać. Dzięki systemowi wyliczenia zdolności kredytowej również kwoty spłaty są odpowiednio niższe niż przy innych produktach kredytowych.

Wsparcie dla każdej firmy MŚP

Wealthon, który jest kredytodawcą, nie ogranicza dostępu do produktu dla firm z określonej branży. Przeciwnie, finansowanie jest dostępne dla każdej firmy z sektora MŚP, niezależnie od jej formy prawnej. Co więcej, do oceny zdolności kredytowej nie wymaga zaświadczeń ani bilansów. Wniosek online to zaledwie 3 proste kroki. Po ich wykonaniu klient otrzymuje propozycję wysokości finansowania. Po jej akceptacji środki mogą być dostępne na jego rachunku bankowym nawet w ciągu tego samego dnia.

Warto przeczytać: Kolejkowo pozyskało ponad 3 mln zł z emisji akcji i przygotowuje się do debiutu giełdowego

Artykuł Nowy produkt na rynku e-commerce. Dostępny dzięki współpracy Wealthon i IdoSell pochodzi z serwisu MamBiznes.pl.